Doktordan poligonda kripto para intiharı

Diyarbakır’da özel bir atış poligonuna giderek atış yapacağını belirten doktor Gökhan Çalışkan elindeki silahı başına dayayarak intihar etti.

Sevenlerinin göz yaşları arasında toprağa verilen doktorun İran’ın İsrail’e saldırı kararı almasından sonra bir anda çakılan kripto para borsasında zarar ettiği gerekçesiyle girdiği bunalım sonucu intihar ettiği belirtildi.

Doktorun intihardan önce sosyal medya paylaşımında zarar ettiği bilgisini paylaşması dikkat çekti.

BİR GÜN ÖNCE DE POLİGONA GİTMİŞ

Diyarbakır-Şanlıurfa Bulvarı üzerindeki bir atış poligonuna giden 33 yaşındaki aile hekimliğinde görevli doktor Gökhan Çalışkan atış yapacağını belirterek kabine geçti. Çalışkan elindeki silahı bir anda başına dayayarak ateşledi.

Olay yerinde hayatını kaybeden doktorun cansız bedeni nöbetçi savcılığın talimatı üzerine Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi işlemlerinin ardından sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Doktorun intihar etmeden bir gün önce de aynı atış poligonuna giderek burada atış yaptığı güvenlik kamera kayıtlarıyla tespit edildi.

BİTCOİN  ÇAKILINCA CANINA KIYDI

Silvan İlçesine bağlı Yolarası Köyündeki Aile Sağlık Merkezinde görev yaptığı belirlenen doktorun Bitcoin’de yüksek miktarda zarar ettiğine dair sosyal medya paylaşımı da ortaya çıktı.

Genç doktor Gökhan Çalışkan’ın İran’ın İsrail’i vurma kararı almasından sonra hisseleri çakılan kripto para borsası Bitcoin’de yüksek miktarda zarar ettiğine dair paylaşımı da dikkat çekti.

İntihar etmeden bir gün önce yaptığı paylaşımında, “Günaydın dostlar. Dün lanet bir gündü. Ben de çok zarar ettim, herkese çok geçmiş olsun” cümlelerini paylaştıktan bir gün sonra intihar ettiği ortaya çıktı.

Sosyal medyada “BillMunny” adlı rumuz ile yer alan Çalışkan’ın, yalnızca kripto paraya dair paylaşımlarda bulunduğu görülüyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir